Bezpłatne porady prawne w Izbie

Zachodnia Izba Przemysłowo-Handlowa oraz Urząd Miasta Żagań zapraszają na bezpłatne porady z zakresu przepisów prawa o tematyce gospodarczej, które odbędą się 16 listopada 2017 r. w Oddziale ZIPH w Żaganiu przy ul. Jana Pawła II 15 w pokoju nr 5 od godziny: 11.00.

 

Porady są skierowane do osób prowadzących działalność gospodarczą oraz dla przyszłych przedsiębiorców. Konsultacje będą odbywać się po wcześniejszym umówieniu się, pod numerem telefonu: 537 544 808. Interesanci będą przyjmowani wg kolejności zapisów co 20 min – 30 min. Liczba miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

REJESTRACJA: Kamila Szmigielska T: 537 544 808, E: biurozagan@ziph.pl

Porady poprowadzi:
Magdalena Falińska – Radca Prawny. Prowadzi praktykę w formie Kancelarii Radcy Prawnego w Żarach od 2008 r. Magdalena Falińska posiada również wykształcenie ekonomiczne. Podczas studiów ekonomicznych prowadziła z sukcesem własne biuro obrotu nieruchomościami oraz pracowała w biurze rachunkowym jako główna księgowa.
Przez okres studiów prawniczych pracowała w jednym z największych przedsiębiorstw produkcyjnych w regionie zdobywając doświadczenie w zakresie międzynarodowego handlu i rozwiązywania sporów transgranicznych.

Kancelaria prowadzi obsługę prawną w języku polskim i angielskim. Na życzenie klienta podejmuje się współpracę w innych językach korzystając z pomocy tłumaczy przysięgłych. W celu kompleksowej obsługi klienta kancelaria na stałe współpracuje z doradcami podatkowymi, biurami rachunkowymi, rzecznikami patentowymi, rzeczoznawcami majątkowymi oraz kancelariami adwokackimi.