Biblioteka na językach

Miejska Biblioteka Publiczna w Iłowej zaprasza na spotkania językowe w każdą środę w godzinach 17.00-19.00. Rozpoczęcie 24.10.2018 r. 

 

Spotkania językowe to nie kurs językowy. Uczestnicy będą mogli porozmawiać m.in. po angielsku, niemiecku, włosku i norwesku.

Na spotkaniach co jakiś czas pojawiać się będą goście specjalni z zagranicy, którzy opowiedzą o sobie uczestnikom. Dodatkowo organizowane będą spotkania tematyczne. Spotykamy się co tydzień w środę w godzinach 17.00 do 19.00.

Spotkania językowe to także idealne miejsce dla wszystkich, którzy chcą uczyć się języków obcych i znaleźć osobę do „duetu językowego”. Jeśli np. znasz angielski, a chciałbyś nauczyć się niemieckiego, daj znać prowadzącemu, jeśli pojawi się osoba, która zna niemiecki, a chciałaby nauczyć się angielskiego, skontaktujemy was ze sobą.

Jakaś kwestia gramatyczna nie daje Ci spokoju albo nie możesz poradzić sobie ze zrozumieniem czasu przeszłego? Nie poddawaj się, przyjdź, a postaramy się pomóc.

Zapraszamy wszystkich, którzy chcą uczestniczyć w spotkaniach. Nie ma ograniczeń wiekowych, ale ze względów bezpieczeństwa, prosimy aby osoby niepełnoletnie przyniosły ze sobą podpisaną zgodę rodziców lub opiekunów prawnych.