Dofinansowanie dojazdu na AGRO SHOW

Zbierz grupę minimum 20 osób i uzyskaj dofinansowanie dojazdu na Międzynarodową Wystawę Rolniczą AGRO SHOW w Bednarach k/ Poznania (22-25 września br.)

 

Polska Izba Gospodarcza Maszyn i Urządzeń Rolniczych przyznaje dopłatę do przyjazdu zorganizowanej grupy osób na wystawę AGRO SHOW 2017. Organizatorem wyjazdu może być ośrodek doradztwa rolniczego, izba rolnicza, szkoła rolnicza, mleczarnia, gmina, kółko rolnicze lub sołectwo. Szczegóły dofinansowania na stronie www.agroshow.pl w „Regulaminie Dofinansowania”.

AGRO SHOW jest doskonałym miejscem by zapoznać się z najnowszymi rozwiązaniami dla rolnictwa. Ponad 700 wystawców zaprezentuje swoje oferty. Wystawa to nie tylko maszyny i urządzenia. AGRO SHOW to kompleksowa impreza, gdzie rolnicy mogą zapoznać się także z najnowszą propozycją środków ochrony roślin, nawozów, nasion, elementów wyposażenia budynków inwentarskich oraz całą gamą usług dla rolnictwa.

Dopłata następuje do każdego zgłoszonego autokaru. O jej wysokości decyduje miejsce wyjazdu – wg tabeli zamieszczonej na stronie www. agroshow.pl Za miejsce wyjazdu grupy uznawana jest siedziba organizatora (powiat). aby uzyskać najwyższą kwotę dofinansowania, należy zarejestrować się wypełniając formularz zgłoszeniowy. Dopłaty dla grup zgłaszanych na miejscu w Biurze Wystawy są niższe. Dofinansowanie dokonywane jest przelewem.

Aby otrzymać dofinansowanie:

  • Zarejestruj grupę na stronie www.agroshow.pl do 9 września 2017 r.
  • Wydrukuj przesłaną na adres e-mail kartę zgłoszeniową.
  • Przed wyjazdem wypełnij listę uczestników.
  • Na miejscu pobierz od obsługi parkingu potwierdzenie przyjazdu.
  • Złóż kartę zgłoszeniową, listę i potwierdzenie w Biurze wystawy.

Przewoźnik otrzyma dofinansowanie na konto wskazane na fakturze.

foto. http://www.pigmiur.pl/