Gmina w świątecznym nastroju

Piękne, przedświąteczne spotkanie już za nami. W minioną niedzielę (18 grudnia br.) na Placu Wolności w Iłowej odbyło się Spotkanie Wigilijne oraz Jarmark Bożonarodzeniowy.

Organizowane po raz drugi wspólne świętowanie, zgromadziło liczną grupę mieszkańców. Wśród pachnących choinek i czekoladowych pierników na odwiedzających świąteczne kramy czekało wiele atrakcji m.in. spotkanie ze Świętym Mikołajem, tradycyjne dekorowanie świątecznego drzewka, wigilijne dania oraz żywa szopka. Wspólne kolędowanie, które umilały występy dzieci i młodzieży oraz Orkiestra Dęta, przybrało iście świąteczny charakter. Pomimo deszczu frekwencja przerosła najśmielsze oczekiwania.

– Dziękuję serdecznie wszystkim firmom, instytucjom i osobom prywatnym, które aktywnie włączyły się w organizację naszego wspólnego bożonarodzeniowego świętowania. Byli to m.in. ks. Proboszcz Tadeusz Lubiatowski, uczniowie i nauczyciele z lokalnych szkół i przedszkola, pracownicy Zakładu Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Iłowej, firma Intra S.A. oraz P.H.U. Grażyna Eyzop, Gminne Centrum Kultury i Sportu, Ośrodek Pomocy Społecznej, Pan Janusz Chrząstek – mówi burmistrz Paweł Lichtański. – Wszystkim mieszkańcom gminy składam także serdeczne życzenia zdrowych, wesołych Świąt Bożego Narodzenia, spędzonych wśród najbliższych w atmosferze ciepła i miłości.

Poniżej prezentujemy film z tego wyjątkowego wydarzenia. Przeżyjmy to jeszcze raz!

IŁOWA ŚWIĄTECZNIE 2016