Hity kinowe w Iłowej

14 grudnia 2017 roku w Iłowej obejrzymy największe premiery kinowe. Gminne Centrum Kultury i Sportu odwiedzi Objazdowe Kino Visa.

 

Na jeden dzień zostanie otwarta nowoczesna sala kinowa, w której na miłośników „X Muzy” oczekiwać będą bohaterowie najnowszych produkcji kinowych. 

O godzinie 10.00 – Barbie. Delfiny z magicznej wyspy. 

Ken bierze udział w programie stypendialnym z dziedziny biologii morza. Przyjaciele nurkując trafiają na młodego delfina, który wpłynął na ogrodzony teren. Nie jest to jednak zwykły delfin, tylko przepiękny, jaskrawozielony delfin szlachetny! 

O godzinie 11.30 – film pt. Najlepszy.

To nowy film reżysera kinowego hitu Bogowie – Łukasza Palkowskiego. Twórca tym razem znów sięga po życiorys niezwykłej osoby. Człowieka, który udowodnił, że prawdziwi bohaterowie nie boją się upadać i potrafią podnieść się z największego dna. 

O godzinie 16.00 – Pierwsza gwiazdka.

To pełen humoru i wzruszających momentów film o małym, odważnym osiołku o imieniu Bo. Bo tęskni za życiem z dala od codziennej pracy w wiejskim młynie. Pewnego dnia zbiera się na odwagę i ucieka na wolność, by spełnić swe marzenia.

O godzinie 18.00 – Listy do M.

Trzecią i zarazem najnowszą odsłonę tego przebojowego cyklu zobaczyło po pierwszym weekendzie łącznie z pokazami przedpremierowymi aż 775 817 widzów! Tym samym komedia w reżyserii Tomasza Koneckiego otrzymuje tytuł najlepszego wyniku otwarcia w 2017 roku oraz odnotowuje drugie najlepsze otwarcie w historii polskiego kina na przestrzeni ostatnich 30 lat!

Informacji na temat biletów udziela Gminne Centrum Kultury i Sportu w Iłowej.

Serdecznie zapraszamy!

Gminne Centrum Kultury i Sportu w Iłowej
tel. 68  377 45 98