„Jestem Patriotą, Jestem Lubuszaninem” – konkurs

Zachęcamy do udziału w konkursie ogłoszonym przez Wojewodę Lubuskiego Władysława Dajczaka.

 

Konkurs składa się z czterech niezależnych elementów, dlatego każdy możne znaleźć coś dla siebie.

Szczegóły dotyczące wszystkich części konkursu znajdują się w regulaminie zamieszczonym w linku poniżej wraz ze wzorem karty zgłoszeniowej.

Jakie części zawiera konkurs?

1.     Konkurs historyczny

Konkurs historyczny polega na poprawnym odpowiedzeniu na jedno z siedmiu pytań, które będą  publikowane codziennie, rozpoczynając od 20.04.2020, na stronie Organizatora w serwisie Facebook @LubuskiUrzadWojewodzki. Odpowiedzi trzeba udzielić w przeciągu 24 godzin od jego opublikowania.

2.     Krzyżówka patriotyczna

Przygotowano również krzyżówkę patriotyczną, która zostanie opublikowana 25.04.2020 na stronie internetowej https://www.lubuskie.uw.gov.pl/ oraz w serwisie Facebook.

3.     Konkurs plastyczny

Zadaniem w konkursie plastycznym jest wykonanie pracy odnoszącej się do Święta Flagi lub Święta Konstytucji 3 Maja – dowolną techniką, na papierze w formacie A4. Prace można wysyłać pocztą elektroniczną na adres:  3maja@lubuskie.uw.gov.pl, pocztą tradycyjną z dopiskiem Biuro Wojewody lub wrzucić do urny znajdującej się w holu Lubuskiego Urzędu Wojewódzkiego.

4.     Konkurs fotograficzny

Przedmiotem konkursu fotograficznego jest wykonanie zdjęcia domu, mieszkania lub gospodarstwa udekorowanego w biało-czerwone barwy narodowe. Prace można wysyłać pocztą elektroniczną na adres:  3maja@lubuskie.uw.gov.pl, pocztą tradycyjną z dopiskiem Biuro Wojewody lub wrzucić do urny znajdującej się w holu Lubuskiego Urzędu Wojewódzkiego.

Zachęcamy do udziału. W linku poniżej znajduje się regulamin konkursu i karta zgłoszeniowa:

https://www.lubuskie.uw.gov.pl/aktualnosci/wydarzenia/Konkurs_Jestem_Patriota_Jestem_Lubuszaninem/idn:20842.html