Koncert „Kaliber 44”

Zapraszamy na koncert (ze specjalną oprawą wizualną) zespołu Kaliber 44, który  odbędzie 14 lutego br. o godzinie 19.00 w Gminnym Centrum Kultury i Sportu.

KALIBER 44, jedna z najważniejszych na polskim rynku grup hiphopowych zagra materiał z kultowej płyty KSIĘGA TAJEMNICZA. PROLOG. Usłyszymy m. in. takie utwory jak; „Brat nie ma już miłości dla mnie”, „Moja obawa (bądź a klęknę)”.

Księga Tajemnicza. Prolog – pierwsza płyta zespołu Kaliber 44. Wydawnictwo ukazało się w 1996 roku. Album był promowany singlem „Magia i miecz”, na którym znalazły się utwory: „Moja obawa (bądź a klęknę)”, „Więcej szmalu 2” oraz „Plus i minus”.

Płyta cieszyła się dużą popularnością i uznaniem zarówno krytyków jak i fanów, sprzedając się w nakładzie 100 000 egzemplarzy. W ramach promocji albumu zostały zrealizowane teledyski do utworów „Magia i miecz” oraz „Plus i minus”. Płyta uzyskała nominacje do nagrody polskiego przemysłu fonograficznego Fryderyka w kategoriach Fonograficzny debiut roku i Album roku – muzyka alternatywna.

Gminne Centrum Kultury i Sportu w Iłowej