Ostatni mecz w sezonie

W sobotę, 11 listopada br., na własnym stadionie piłkarze Piasta Iłowa podejmą Amatora Bobrowniki. Start o godzinie 13.00.

W ramach 14 kolejki Klasy Okręgowej grupy Zielona Góra, zawodnicy Piasta Iłowa pojechali do Ołoboku (4 listopada br.), aby zmierzyć się z tamtejszą drużyną Błękitnych.

Dzięki ogromnemu zaangażowaniu podopiecznych Grzegorza Borkowskiego, udało się osiągnąć korzystny wynik. Cały mecz był wyrównany, a obie drużyny miały swoje okazje do strzelenia bramki. Do przerwy utrzymał się bezbramkowy wynik. Natomiast po niesamowitej drugiej połowie meczu, w której kibice zobaczyli aż 5 goli, biało-niebiescy dokonali niemożliwego.

Do 71 minuty gry iłowianie przegrywając 2:0, bo od tej minuty strzelili gola kontaktowego, zaczęli atakować bramkę gospodarzy i idąc za ciosem, 4 minuty później strzelili na 2-2. W 81 minucie strzelili zwycięską bramkę. Przegrywając 2-0 Piast podniósł się z kolan i w ciągu 10 minut zdobył 3 bramki i tym samym wygrał 2-3.

Gole dla drużyny w tym spotkaniu strzelili: w 71′ – Gomes Teodoro Washinkton, w 75′-  Marcin Łojko, w 81′ – Andrzej Bagiński. Do rozegrania pozostaje ostatni mecz tej jesieni. W sobotę, 11 listopada br., na własnym stadionie piłkarze Piasta Iłowa podejmą Amatora Bobrowniki. Start o godzinie 13.00.

W niedzielę, 12 listopada br. Żaki zagrają z AP FALUBAZ ŻAGAŃ w żagańskim turnieju, który rozpocznie się o godzinie 11.00 (wyjazd godzina 9.45). Serdecznie zapraszamy na mecze.

źródło: KP Piast Iłowa