O planach na przyszłość

Burmistrz Paweł Lichtański wraz z Aldoną Slipaczek-Jurek Sekretarzem Gminy uczestniczyli (10 kwietnia br.) w spotkaniu z członkiem zarządu województwa lubuskiego Marcinem Jabłońskim.

 

Spotkanie dotyczyło projektów realizowanych przez gminę dzięki wsparciu Unii Europejskiej. Rozmawiano o przebudowie Szkoły Podstawowej im. Lotników Alianckich w Iłowej, budowie przedszkola oraz zadaniach, które zaplanowane zostały do zrealizowania w najbliższych latach.

– Dyskutowaliśmy m.in. o kierunkach rozwoju naszej gminy, o pomysłach i wyzwaniach na przyszłość oraz problemach do rozwiązania. Było to bardzo ciekawe i inspirujące spotkanie. Marcin Jabłoński przyjął moje zaproszenie do Iłowej – mówi burmistrz Paweł Lichtański, który przywiózł do Urzędu Marszałkowskiego album fotograficzny prezentujący najpiękniejsze zakątki naszej gminy.

fotografie: www.lubuskie.pl