Szukamy liderek samorządu!

Lubuskie Liderki Samorządu to kobiety pełne pasji i dobrej energii, odważnie zmieniające rzeczywistość wokół siebie.

Kontynuując rozpoczętą w latach ubiegłych inicjatywę marszałek Elżbiety Anny Polak nadawania wybitnym kobietom tytułu Lubuskiej Liderki Samorządu zachęcamy do zgłaszania nowych kandydatur Pań, które swoim życiem i działalnością na rzecz samorządu zasługują na to wyróżnienie.

Poprzednie edycje konkursu cieszyły się ogromnym zainteresowaniem, otrzymaliśmy bardzo dużo zgłoszeń. Wybór był bardzo trudny, co niewątpliwie świadczy o tym, że mamy olbrzymi potencjał zaangażowanych kobiet. W poprzednich edycjach uhonorowanych zostało 20 wyjątkowych liderek, w tegorocznej edycji pora na następne Panie godne docenienia.

Zgłoszenia kandydatek w konkursie o nadanie tytułu Liderki Lubuskiego Samorządu należy przesyłać do 5 października 2017 r. na adres Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubuskiego w Zielonej Górze (ul. Podgórna 7, 65-057 Zielona Góra) z dopiskiem Liderka Lubuskiego Samorządu lub elektronicznie na adres email: sekretariat.dp@lubuskie.pl.

Wyniki konkursu zostaną ogłoszone podczas IX Lubuskiego Kongresu Kobiet, który odbędzie się 14 października 2017 r. w siedzibie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubuskiego w Zielonej Górze przy ul. Podgórnej 7.

Załączniki:

źródło: www.lubuskie.pl
Zdjęcie: Liderki Lubuskiego Samorządu z 2016 r.