Pożegnaliśmy śp. Piotra Tomkiewicza

22 marca pożegnaliśmy śp. podinspektora Piotra Tomkiewicza, Komendanta Komisariatu Policji w Szprotawie. Zasłużonego policjanta, który w latach 2005-2013 pełnił funkcję Komendanta Komisariatu Policji w Iłowej.

 

Podinspektor Piotr Tomkiewicz miał 45 lat. Zginął na służbie 16 marca br. Pozostawił żonę i dwójkę dzieci. W ostatniej drodze funkcjonariusza uczestniczyła rodzina, przyjaciele, policjanci z całego województwa oraz samorządowcy. Składamy wyrazy głębokiego współczucia najbliższym zmarłego.

Podinspektor Piotr Tomkiewicz do służby w Policji wstąpił w 1991 roku. W swojej karierze zawodowej związany był głównie z pionem dochodzeniowo-śledczym, blisko 12 lat pełnił stanowiska kierownicze. W latach 2005-2013 był Komendantem Komisariatu Policji w Iłowej, a od  czerwca 2013 roku kierował Komisariatem Policji w Szprotawie. Podinspektor Piotr Tomkiewicz w 2010 roku został odznaczony przez Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji Srebrną Odznaką „Zasłużony policjant”, a w 2013 roku Medalem Srebrnym za Długoletnią Służbę, nadanym przez Prezydenta RP.

info. KPP Żagań