Przetarg na dowozy szkolne rozstrzygnięty

12 sierpnia br. Burmistrz Iłowej Paweł Lichtański oraz Skarbnik Gminy Ewa Pasternak – Jerz podpisali umowę na realizację zadania polegającego na organizacji dowozu uczniów do placówek oświatowych na terenie Gminy Iłowa.

Zdanie pod nazwą „Zakup szkolnych biletów miesięcznych dla uczniów dojeżdżających z terenu Gminy Iłowa do placówek oświatowych od 1 września 2016 r. do 31 grudnia 2016 r.” realizować będzie firma FENIKS V, wyłoniona w wyniku przetargu nieograniczonego i reprezentowana przez panią Iwonę Kocik.

W piątkowym spotkaniu uczestniczyła także Kierownik Referatu Spraw Społecznych i Cywilnych Magdalena Muzika. – Organizowane od 1 września do 31 grudnia br. przewozy, będą miały charakter otwarty, co oznacza, że każdy mieszkaniec będzie mógł z nich skorzystać – mówi M. Muzika. – Jedynym warunkiem jest dostępność miejsc siedzących w autobusie oraz zakup odpowiedniego biletu. Należy pamiętać także, że pierwszeństwo mają dzieci szkolne, to dla nich właśnie gwarantujemy miejsca w autobusie – dodaje.

image001

Małgorzata Hajdas-Grzesik
promocja@ilowa.pl