„Innowacyjna firma – wsparcie dla MŚP na rozwój działalności”

Zapraszamy na spotkanie informacyjne „Innowacyjna firma – wsparcie do MŚP na rozwój działalności”, które odbędzie się 7 czerwca 2018 r. w Żarach.

 

Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Zielonej Górze, działający w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Lubuskiego wraz z Organizacją Pracodawców Ziemi Lubuskiej, oddział Żary/Żagań, zaprasza na spotkanie informacyjne dotyczące możliwości pozyskania wsparcia przez lubuskich przedsiębiorców na działania mające na celu podniesienie innowacyjności firmy, które odbędzie się 7 czerwca 2018 r. w godzinach 10:00 – 13:00 w Żarach.

Spotkanie kierowane jest do przedsiębiorców prowadzących działalność gospodarczą na terenie Żar i okolicznych gmin.

Podczas spotkania przekazane zostaną informacje dotyczące możliwości pozyskania środków na działalność badawczo-rozwojową, opracowanie i wdrożenie innowacyjnych produktów i usług, możliwość skorzystania z bonów na innowacje oraz wsparcie na podnoszenie kompetencji i kwalifikacji przedsiębiorców i ich pracowników. Omówione zostaną warunki przyznania wsparcia, wskazane zostaną dokumenty, strony internetowe oraz podmioty oferujące unijne środki.

Spotkanie odbędzie się 7 czerwca 2018 r. w godzinach 10:00 – 13:00 w Organizacji Pracodawców Ziemi Lubuskiej, oddział Żary/Żagań, ul. Wrocławska 12, 68-200 Żary.

Osoby zainteresowane wzięciem udziału w spotkaniu prosimy o wypełnienie formularza dostępnego na stronie www. Na zgłoszenia czekamy do 6 czerwca 2018 r. W przypadku pytań prosimy o kontakt telefoniczny z Głównym Punktem Informacyjnym Funduszy Europejskich w Zielonej Górze pod numerami telefonów: 68 4565 -535; -499; -488; -480; -454.

O udziale w spotkaniu decyduje kolejność zgłoszeń. Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

Serdecznie zapraszamy!