Świąteczne spotkanie z biznesem

14 grudnia br. odbyło się spotkanie świąteczne Burmistrza Iłowej Pawła Lichtańskiego z przedsiębiorcami prowadzącymi działalność gospodarczą na terenie Gminy Iłowa. 

 

W konferencji wzięli udział właściciele firm oraz zaproszeni goście Dyrektor Zachodniej Izby Przemysłowo-Handlowej Stanisław Owczarek, Kierownik Projektów w Agencji Rozwoju Regionalnego S.A. w Zielonej Górze Joanna Szalpuk, Jolanta Marciniak-Sych ze Stowarzyszenie LGD Bory Dolnośląskie, przedstawicielka Głównego Punktu Informacji Funduszy Europejskich w Zielonej Górze Małgorzata Zasina.

Prelegenci przedstawili informacje dotyczące form dofinansowań, jakie oferuje m.in. Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. w Zielonej Górze oraz LGD Bory Dolnośląskie. Zaprezentowane zostały także możliwości współpracy z Zachodnią Izbą Przemysłowo-Handlową, zrzeszającą przedsiębiorców z województwa lubuskiego.

Spotkanie uświetnił występ dzieci ze Szkoły Podstawowej w Iłowej. – Serdecznie dziękuję dzieciom za wspaniały występ oraz Państwu za przybycie na dzisiejszą konferencję. Mam nadzieję, że takie spotkania, jak to dzisiejsze, staną się naszą przedświąteczną tradycją i będą okazją do wymiany spostrzeżeń na temat funkcjonowania i prowadzenia działalności gospodarczej na terenie gminy. Życzę Państwu spokojnych Świąt Bożego Narodzenia oraz realizacji planów w Nowym Roku – podkreślał burmistrz Paweł Lichtański.

Spotkanie w gronie przedsiębiorców pozwoliło na wyznaczenie nowych kierunków współpracy magistratu z lokalnym biznesem.

Małgorzata Hajdas-Grzesik
promocja@ilowa.pl