Zapraszamy na Jarmark Bożonarodzeniowy!

W niedzielę, 17 grudnia br., Plac Wolności w Iłowej zapełni się świątecznymi kramami i atrakcjami Jarmarku Bożonarodzeniowego. Zorganizowana zostanie także Wigilia dla mieszkańców gminy.

 

Już od godziny 11.00 będzie można zrobić świąteczne zakupy. Będą stoiska z choinkami, ozdobami, stroikami i kartkami świątecznymi, karpiami, pierniczkami, ciastami, miodami, nalewkami, a także z pieczywem i wędlinami. Dzieci udekorują świąteczne drzewko, stanie żywa szopka, przybędzie Święty Mikołaj i powitamy światełko betlejemskie.

O godzinie 14.00 rozpocznie się Wigilia dla mieszkańców z tradycyjną oprawą i poczęstunkiem. Zagra Orkiestra Dęta, dzieci i młodzież zaśpiewają kolędy zachęcając do wspólnego przeżywania Świąt. –Wspólnie z Księdzem Proboszczem Tadeuszem Lubiatowskim zapraszamy do udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu. Mam nadzieję, że spotkania wigilijne i jarmarki świąteczne w Iłowej na stałe wpiszą się do naszego kalendarza – zaprasza burmistrz Paweł Lichtański.

Tego dnia serce Iłowej z pewnością zabije mocniej! Wśród pachnących choinek i czekoladowych pierników, na mieszkańców czekać będzie wiele świątecznych niespodzianek i atrakcji. Iłowski jarmark to także doskonała okazja do świątecznych zakupów.

Gminne Centrum Kultury i Sportu przyjmuje zapisy chętnych do wystawienia swoich wyrobów podczas Jarmarku. Serdecznie zapraszamy stoiska handlowe z asortymentem świątecznym i prezentowym. Bądźmy tego dnia razem!