Iłowa rozkWita!

Odliczanie rozpoczęte. W weekend (23-24 czerwca br.) odbędzie się wielkie, letnie świętowanie!

 

W weekend 23-24 czerwca br. nie będziemy się nudzić. Przed nami wiele wspaniałych atrakcji. Jedną z nich będzie z pewnością CTP CUP STREET SOCCER IŁOWA 2018  – wydarzenie, które nie miało jeszcze miejsca w historii naszej gminy, powiatu czy nawet województwa!

W ciągu dwóch dni (23-24.06.) Plac Wolności w Iłowej zamieni się w prawdziwą piłkarską świątynię. Rozstawione zostanie profesjonale boisko o wymiarach 24mx16 m do rozgrywek Street Soccer, czyli ulicznej odmiany piłki nożnej, na którym przez dwa dni będą rywalizować grupy dzieci, młodzieży i dorosłych.

W sobotę (23.06.) odbędą się mecze dzieci w pięciu kategoriach (skrzat, żak, orlik, młodzik i trampkarz). W niedzielę (24.06.) na płycie boiska zameldują się seniorzy (limit 16 drużyn),  którzy powalczą o puchar i cenne nagrody. Podczas dwudniowej imprezy nie zabraknie także imprez towarzyszących. Zapraszamy także na festyn parafialny (niedziela) w godzinach 14.00-19.00.

Niedzielną gwiazdą wieczoru będzie zespół Freaky Boys, który wystąpi na Placu Wolności.

Dołącz do wydarzenia i weź udział we wspólnym świętowaniu!

Zgłoszenia do turnieju przyjmowane są pod numerem telefonu: 516 718 752. W przypadku drużyn seniorskich obowiązuje wpisowe w wysokości 200 zł.