Interliga zakończona

Zakończyła się Interliga w Piłce Siatkowej o Puchar Przewodniczącego Rady Miejskiej w Iłowej.

W piątek, 6 maja,  w Hali Widowiskowo-Sportowej ,,Piast” w Iłowej został wyłoniony zwycięzca Interligi w piłce siatkowej.

Puchar za pierwsze miejsce powędrował do rąk drużyny Weterani Orliki Iłowa, którzy pokonali w finale Budowlanych Gozdnica 3-0 ( 25-22, 25-15,25-20).

Trzecie miejsce przypadło Młodym Orlikom Iłowa, którzy wygrali walkowerem z drużyną Młodych Żary. Młodzi z Żar nie stawili się na mecz o 3 miejsce.

Po meczu finałowym Przewodniczący Rady Miejskiej w Iłowej Pan Mirosław Wdowiak, który  wręczył puchary oraz dyplomy wszystkim drużynom. Podziękował także Panom Tadeuszowi Rzepie oraz Bogdanowi Szpechtowi za zaangażowanie w organizację ligi.

Na uroczystości obecny był również Burmistrz Iłowej Pan Paweł Lichtański, który pogratulował zawodnikom sukcesów.