Łowcy.B w Iłowej

Dla wszystkich kobiet (i nie tylko) wystąpi w Iłowej kabaret Łowcy.B, który  zapewni gigantyczną dawkę dobrej zabawy, doprawionej muzyką na żywo! 

Kabaret, tudzież teatr absurdu, który stworzyła grupa studentów (zresztą długoletnich) Uniwersytetu Śląskiego a konkretnie jego filii w Cieszynie wystąpi 7 marca 2016 r. o godz. 19.00 w iłowskim Gminnym Centrum Kultury i Sporu.

Bilety można nabyć w sekretariacie Gminnego Centrum Kultury i Sportu w Iłowej. 

Łowcy.B to kabaret działający na profesjonalnej scenie od 12 lat. Swoją działalność rozpoczął z przytupem wygrywając w ciągu pierwszych dwóch lat niemal wszystkie liczące się festiwale. 1 nagroda na Pace, Grand Prix Mulatki, Grand Prix na Wyjściu z Cienia oraz Grand Prix Przewałki.

Spektakl Łowców to nie zwyczajny występ. To wybuchowa mieszanka spontaniczności i dużej ilości improwizacji. Wszystko to w oparach absurdu, którego nie powstydziłby się Monty Python.

Jako jedyni w swoich spektaklach grają muzykę na żywo, w autorskich kompozycjach.

Aktualnie kabaret występuje w składzie Bartosz Gajda, Maciek Szczęch, Sławek Szczęch i Bartek Góra.

Kto raz był na spektaklu Łowców wie, że ilość energii wydzielonej na scenie wystarczy do zasilenia małego miasteczka, zatem zapraszamy na niezwykły występ tego niezwykłego kabaretu w Iłowej!

Małgorzata Hajdas-Grzesik
promocja@ilowa.pl