Lubuskie szuka Europejskich Liderów

Dzięki środkom z Unii Europejskiej, Lubuskie zmieniło się nie do poznania. Pokażmy to!

Samorządy, szkoły i przedsiębiorstwa, które przez ostatnie 15 lat wykazały się największą aktywnością w pozyskiwaniu funduszy i realizacji projektów mogą powalczyć o tytuł Lubuskiego Lidera Europejskiego.

15 lat temu Polska została członkiem Unii Europejskiej. Ta decyzja otworzyła szeroko nie tylko granice, ale też drzwi do rozwoju dla kraju i regionów. Marszałek Województwa Lubuskiego Elżbieta Anna Polak zaprasza do udziału w konkursach, które trwają do 15 kwietnia:

Konkursy europejskie:

„Lubuski Przedsiębiorca Europejski” – celem konkursu jest promocja najbardziej europejskich młodych firm z województwa lubuskiego. Samorząd województwa chce docenić firmy, które powstały w 2004 r. i później oraz wyróżniły się aktywnością w pozyskiwaniu środków z Unii Europejskiej. Przedmiotem konkursu jest informacja na temat liczby projektów zrealizowanych przez firmę z wykorzystaniem środków Unii Europejskiej.

(Nagrody: Certyfikaty „Lubuski Przedsiębiorca Europejski”, Statuetki).

Do pobrania:

– regulamin

 formularz zgłoszeniowy

– klauzula informacyjna

„Lubuska Szkoła Europejska” – celem konkursu jest promocja najbardziej europejskich szkół z województwa lubuskiego, które wyróżniły się aktywnością w realizacji projektów z wykorzystaniem środków Unii Europejskiej. Przedmiotem konkursu jest informacja na temat liczby projektów współfinansowanych ze środków UE, w których uczestniczyła szkoła. Uczestnicy konkursu mogą wziąć w nim udział tylko w ramach jednej kategorii: szkoła podstawowa, szkoła gimnazjalna oraz szkoła ponadpodstawowa/ponadgimnazjalna. (Nagrody: Certyfikaty „Lubuska Szkoła Europejska”, Statuetki, Tablice informujące o przyznanym tytule oraz grant w wysokośći 10 tys. zł na przeprowadzenie lekcji obywatelskiej).

Do pobrania:

– regulamin

 formularz zgłoszeniowy

 klauzula informacyjna

Wszelkie pytania dot. konkursów prosimy kierować na adres info@rpo.lubuskie.pl.


Artykuł opracowano z wykorzystaniem informacji znajdujących się na stronie: lubuskie.pl