Świętowali zakończenie roku

Iłowski Uniwersytet Trzeciego Wieku po raz trzeci uroczyście zakończył rok akademicki.

Gościem spotkania, które rozpoczęło się występem sekcji teatralnej „Oficjalnie Bez Nazwy” był Burmistrz Iłowej Paweł Lichtański. Aktorzy – słuchacze UTW odegrali w mistrzowski sposób „Bajki dla potłuczonych”. Widownia świetnie się bawiła i reagowała na dowcipne dialogi i grę. Później wystąpił zespół wokalny UTW „Uniwand” z wiązanką polskich przebojów z lat 70.

Burmistrz Paweł Lichtański zaznaczył, iż powstanie Uniwersytetu Trzeciego Wieku było bardzo dobrym pomysłem, ponieważ na sali znajdują się uśmiechnięci, zadowoleni z życia mieszkańcy Iłowej, którzy realizują swoje pasje i marzenia. Wyszli z domu, aby się spotykać, bawić i uczyć.

Włodarz podziękował również za współpracę przewodniczącej Zarządu UTW p. Marii Bożętce,  Koordynatorowi UTW p. Annie Michalczuk, Dyrektorowi Gminnego Centrum Kultury i Sportu p. Marii Żarskiej oraz prowadzącym zajęcia. Wręczając dyplomy słuchaczom, gratulował zapału i osiągnięć w różnych sekcjach zainteresowań, których w zakończonym roku akademickim było aż trzynaście.