W świątecznym klimacie

W minioną niedzielę (11 grudnia) odbył się, organizowany już po raz drugi, koncert świąteczny młodzieży i wolontariuszy ze Stowarzyszenia na Rzecz Osób Niepełnosprawnych „Piękni Życiem” .

Podczas występu członkowie lokalnej organizacji zaprezentowali swoje umiejętności w spektaklu pt. Pory roku. Grupa teatralna z Gimnazjum im. Jana Pawła II w Iłowej zainscenizowała Rok z życia człowiekaZespół wokalny WokArt ze Szkoły Podstawowej wystąpił z programem pt. W świątecznym nastroju. Klasowy Teatrzyk Jak Się Patrzy z klasy 3 Szkoły Podstawowej zaprezentował bajkę pt. Zielony kapturek.

– To była druga edycja koncertu świątecznego, który organizowaliśmy wspólnie z młodzieżą z lokalnych szkół oraz wolontariuszami. Cieszymy się, że przedstawienia zostały tak ciepło odebrane i wzbudziły duże zainteresowanie. To było piękne, integrujące spotkanie – mówi prezes Stowarzyszenia Mirosław Magierowski.

Wśród zaproszonych na koncert gości byli m.in. Burmistrz Paweł Lichtański, Przewodniczący Rady Miejskiej Mirosław Wdowiak, ks. Proboszcz Tadeusz Lubiatowski oraz dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Żaganiu Anna Kulczyńska. Nie zabrakło także słuchaczy Uniwersytetu Trzeciego Wieku, przedstawicieli Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Iłowej oraz mieszkańców gminy.

Zachęcamy do obejrzenia galerii zdjęć dostępnej poniżej:

GALERIA

Małgorzata Hajdas-Grzesik
promocja@ilowa.pl