Wymagający rywal

Osiemnasty mecz sezonu 2018/2019 w zielonogórskiej klasie okręgowej rozegrają tym razem przed własną publicznością piłkarze Piasta. Zespół będący liderem w tabeli podejmie ekipę Promienia Żary.

 

Promień to bardzo wymagający rywal, który spisuje się w lidze rewelacyjnie. Po 18 ligowych kolejkach zawodnicy z Żar zajmują 2 miejsce (41 pkt), tuż za naszą drużyną. Sobotnie zawody to nie tylko starcie 1 i 2 drużyny obecnego sezonu. Będziemy również świadkami rywalizacji w meczu derbowym, który od zawsze ma swój urok i z pewnością będzie tak tym razem.

Ostatnia potyczka zawodników Piasta i Promienia zakończyła się zwycięstwem iłowian 1:3 a bramki w tym spotkaniu dla biało-niebieskich strzelali: 4’ Douglas De Souza Rocha, 29’ Mateusz Góral, 45’ (karny) Roman Hutyria. Natomiast Promień w rundzie wiosennej zaliczył dwie wygrane, pokonując w meczu wyjazdowym Woge Chociule 0:3 oraz przed własną publicznością Deltę Sieniawę Żarską 2:0. Kibiców jak zawsze serdecznie zapraszamy na to spotkanie, w którym emocji na pewno nie zabraknie. Początek sobotniego meczu o godzinie 15.00.